Produkty Úvod O firmě Publikace Aktuality E-shop Kontakt
ISKIAL
OMEGA-3
SILICA

SILICA                                           Vědecké publikace


Popis

SILICA - krása z minerálu a bylin

Doplněk stravy s vitamíny, minerálními látkami, aminokyselinami a bylinami

silicaram.jpg

Krásná, hebká pokožka, zdravé a silné vlasy a nehty jsou přirozenou ozdobou každého člověka, zvláště ženy. Vyžadují proto speciální péči. Vzhled vlasů a kůže je velmi citlivým ukazatelem celkového zdravotního stavu a výživy člověka. Proto bychom měli o zdravě vypadající pokožku, vlasy a nehty pečovat pomocí správné výživy.

Firma Naturell s využitím přírodních zdrojů připravila jedinečnou recepturu přípravku SILICA.

SILICA je moderní doplněk stravy, který díky obsaženým složkám včetně zinku, niacinu a biotinu přispívá k udržení krásného vzhledu kůže, vlasů, nehtů. 

Kůže 

* niacin, biotin, zinek a riboflavin pomáhají udržovat normální stav pokožky

* riboflavin a selen přispívají  k ochraně buněk před oxidativním stresem, to znamená že chrání DNA, bílkoviny a lipidy před škodlivým působením volných radikálů

* zinek a železo se podílí na procesu dělení buněk 

Vlasy 

* biotin a selen  přispívají k udržení normálního stavu vlasů

* kyselina PABA  pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a nehtů

* přeslička rolní má vliv na zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů.  Podporuje růst a vlasů a pomáhá posilovat jejich strukturu. 

Nehty 

* selen a zinek pomáhají udržovat zdravé nehty 

Složení

Složení jedné tablety :
Vitaminy: kyselina p-aminobenzoová (PABA) 11 mg, Niacin 10 mg (*62,5 %), kyselina pantotenová 7,5 mg (*150 %), riboflavin 0,75 mg (*80%), biotin 80 mcg (160 %). Minerály: zinek 6 mg (*60%) křemík 5 mg, železo 3mg (*21,4 %), selen 27,5 mcg (50%) Aminokyseliny: L-lysin 21 mg, L-methionin 11 mg. Byliny: přeslička rolní 30 mg, mořská řasa 20 mg. (* doporučená denní dávka v %)

Dávkování

Doporučené denní dávkování nezbytné k dosažení pozitivních účinků: dospělí: 1-2 tablety denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladovat v suchu, mimo dosah děti. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek nemůže být užíván jako náhrada vyvážené stravy. Vyvážená, pestrá strava a zdravý způsob života jsou základem pro správné fungování organismu. Výrobce: Naturell AB, Švédsko
Home       | about us       | publication       | for health       | news       | contacts
Copyright @ 2010 www.naturell.cz